Seuran työntekijät listattuna alla vastuualueittain.

Toiminnanjohtaja
Operatiivisen toiminnan kokonaisvastuu
Sami Rukkila
040 160 32 08
sami.rukkila@fcvaajakoski.com

Urheilutoimenjohtaja
Myynti ja markkinointi, edustusjoukkue pelaajasopimukset
Sisu Etelälahti
040 738 24 52
sisu.etelalahti@fcvaajakoski.com

Valmennuspäällikkö
Kenttä- ja valmennustoiminnan vastuu
Antti Neuvonen
040 630 50 95
antti.neuvonen@fcvaajakoski.com

Seuravalmentaja
Akseli Ruuth
040 832 99 87
akseli.ruuth@fcvaajakoski.com

Riemu-iltapäiväkerho
Vastuuohjaaja

Juuso Heikkinen
040 668 44 33
juuso.heikkinen@fcvaajakoski.com
riemu@fcvaajakoski.com

Ohjaaja(t)
Joni Hirvonen
Vesku Marttinen

Nappis-iltapäiväkerho
Vastuuohjaaja

Juuso Lahtinen
‎040 668 34 11
juuso.lahtinen@fcvaajakoski.com
nappis@fcvaajakoski.com

Ohjaaja(t)
Emma Blomqvist